کارت خروجی دیجیتال رله ای دو کانال وگو

کارت خروجی دیجیتال 512-750 واگو، 2 کانال خروجی دارد و اتصال مستقیم به عملگرها (ولوهای سلونوئید، کنتاکتورها، ترنسمیترها، رله‌ها و دیگر بارهای الکتریکی) را ایجاد می‌کند. در واقع مستقماً سیگنال‌های کنترلی را از کنترلرها (مثل PLC ها) به عملگرها انتقال می‌دهد. عملگرها (Actuators) بر حسب تعداد سیمی که دارند، می‌توانند بصورت 2 یا 3 سیمه به آن وصل شوند. این کارت می‌تواند با همه‌ی کنترلرها و کوپلرهای سری 750 واگو بکار برده شود. حداکثر جریان سوئیچینگ هر کانال آن 2A AC/DC می‌باشد و می‌تواند تا 300000 دفعه بصورت الکتریکی قطع و وصل شود. تا سطح مقطع 2.5mm² را می‌پذیرد. حداکثر جریان مصرفی آن 100mA و نرخ سوئیچینگ آن حداکثر 30 بار در دقیقه در بار نامی است و برای اطلاع از عملکرد رله، وضعیت هر یک از خروجی‌های آن توسط LED در بالای ماژول نشان داده می‌شود. 

حداقل تعداد سفارش برای این محصول 100 عدد است.

لطفاً برای اطلاع از قیمت با شماره‌‌ 09124582215 تماس حاصل فرمایید یا در واتساپ به همین شماره پیام دهید.

نحوه عملکرد کارت دیجیتال خروجی رله‌ ای دو کانال واگو (512-750):

 ماژول 512-750 نوعی خروجی دیجتال دو کانال از نوع رله ای است که از طریق کانکتورهای CAGE CLAMP، عملگرها مستقیماً به آن اتصال دارند. نحوه عمکرد آن در داخل فیلد باس به این صورت است که از ولتاژ داخلی فیلد باس برای تحریک رله استفاده می‌شود. این رله این امکان را دارد که سوئیچینگ ولتاژ خروجی را هم بصورت 230VAC و هم بصورت 30VDC انجام دهد. توجه شود که برای تامین ولتاژ فیلد، کارت خروجی رله‌ای به تنهایی کافی نیست و باید جهت تامین پتانسیل لازم برای فیلد از یک ماژول تامین ولتاژ I/O بالادست یا از یک کنترلر/کوپلر فیلد باس استفاده شود. در این صورت انتقال توان از طریق کنتاکت‌های توان تیغه‌ای که در سمت چپ ماژول قرار دارند، انجام می‌شود و برای استفاده کردن ماژول‌های بعدی از این پتانسیل، آن را از طریق کنتاکت‌های توان فنری که در سمت راست ماژول قرار دارند، انتقال می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید Datasheet و Manual محصول را از بخش پیوست‌ها دانلود فرمایید.

هشدار:

  • جهت محافظت از کنتاکت‌ها و سیم پیچ های رله در برابر بارهای القایی، باید مدار محافظتی مناسب در نظر گرفته شود.(توضیح آن در فایل Manual آورده شده است.)
  • ماژول 512-750 فقط به ماژول‌های دارای ولتاژ فیلد یکسان باید وصل شود و رعایت نکردن این مساله ممکن است منجر به خسارت به تجهیزات و یا افراد شود.
  • حداکثر جریان قابل انتقال کنتاکت‌های توان جامپر شده داخلی 10A است و اگر از این مقدار تجاوز کند، ممکن است کنتاکت‌ها آسیب ببینند. این مساله را هنگام پیکربندی سیستم باید در نظر داشت و اگر از این مقدار تجاوز کرد، باید از یک ماژول اضافی دیگر استفاده کرد.
رنگ
خاکستری روشن
وزن
45.5g
میزان لخت شدن سیم ورودی/خروجی
8 الی 9 میلیمتر
کشور سازنده
آلمان
برند سازنده
WAGO
جنس بدنه
پلی کربنات؛ پلی آمید 66
پهنا - ارتفاع - عمق
69.8*100*12 میلیمتر
شماره محصول
750-512
کلاس محافظت (IP)
IP20
حداکثر ارتفاع بهره‌برداری
2000m
حداکثر ولتاژ سوئیچینگ
250VAC, 30VDC
حداکثر جریان سوئیچینگ
2A AC/DC
حداقل جریان سوئیچینگ
10mA/5VDC
نحوه اتصال Actuator
2 و 3 سیمه
نرخ سوئیچینگ (تحت بار)
30min-1 (در بار نامی)
طول عمر مکانیکی
20 میلیون قطع و وصل
طول عمر الکتریکی
300000 قطع و وصل
دمای محیط (بهره برداری)
0 تا 55+ درجه سانتی گراد
سطح مقطع نامی سیم ورودی
2.5mm²
نوع اتصال ولتاژ خروجی (فیلد)
CAGE CLAMP
تعداد خروجی رله‌ ای
2
جنس کنتاکت‌های خروجی
آلیاژ نقره
حداکثر جریان مصرفی
100mA
ولتاژ باس داخلی
5VDC (از طریق کنتاک‌های دیتا)
دیدگاهی نیست
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی Cookie میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.