کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی کالا ولت به دقت ملاحظه فرمایید.

  • ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی کالاولت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کالاولت از سوی کاربر است.
  • در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی کالا ولت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی کالا ولت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی کالا ولت ایمیل می‏‌زنید، در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی کالاولت از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه، واتساپ و یا تماس تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.


همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد فروشگاه اینترنتی کالا ولت برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتیکه کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی کالا ولت را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 09124582215 تنها شماره‌ای است که این فروشگاه اینترنتی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی کالا ولت، با هر شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام فروشگاه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی، آن را به info@kalavolt.com اطلاع دهید. همچنین شماره نامبرده شده، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی کالا ولت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

  • فروشگاه اینترنتی کالا ولت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  • فروشگاه اینترنتی کالا ولت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این فروشگاه اینترنتی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
  • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی کالا ولت، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی کالا ولت جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار فروشگاه اینترنتی کالاولت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این فروشگاه محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

  • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
  •  از ساعت 10 صبح الی 16 بعد از ظهر روزهای کاری شنبه تا چهار شنبه و 10 الی 12 پنج شنبه‌ها، امکان پیگیری و ارسال سفارشات می‌باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی کالا ولت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. این فروشگاه اینترنتی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتیکه موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی کالا ولت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی کالا ولت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی Cookie میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.