تحویل کالاهای ارسال شده از طرف کالا ولت برای شهرهای غیر از تهران توسط پست انجام می‌شود که بسته به فاصله شهر و روش ارسال ممکن است چند روز به طول انجامد.

لازم به ذکر است که امکان پرداخت وجه در محل برای شهرهای خارج از تهران امکان‌پذیر نمی‌باشد.

تحویل کالای کالا ولت برای شهر تهران  توسط پیک این مجموعه انجام می‌شود که امکان پرداخت وجه در محل تحویل را نیز فراهم می‌کند.

کالا ولت قبل از ارسال کالا با خریدار هماهنگی لازم را انجام می‌دهد.

ملاحظات لازم هنگام تحویل کالا

مشتریان محترم موظف هستند در هنگام تحویل گرفتن سفارش، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند (یعنی کالا از تمام جنبه‌های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد تحویل گرفته شود.)

چنانچه بسته‌بندی کالا دارای مشکل و یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضرب خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نماید.

طیق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین است، ارائه کارت ملی مطابق با فرد سفارش‌دهنده اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک نام فرد تحویل‌گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر این صورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

طبق قوانین فروشگاه، در سفارش‌هایی که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا ابتدا لازمست که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس رسید تحویل ظاهری کالا را امضا نماید. در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه‌ای تهران محل عقد صالح می‌باشد.

شرایط پذیرش بازگشت کالا

کلیه کالاهای مشمول بازگشت، قابل برگشت به کالا ولت هستند در صورتیکه حداکثر تا 7 روز پس از تحویل کالا، پیام بازگشت کالا از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل به کالا ولت ارسال شود.

طرح بازگشت کالا مشمول کالاهایی می‌شوند که:

     کالای دریافتی با کالای خریداری شده و یا معرفی شده از طرف فروشنده از لحاظ مشخصات مغایرت داشته باشد.

     کالای دریافتی معیوب، ناقص و یا آسیب دیده باشد.

     کالا جزو کالاهای قابل برگشت باشد.

     کالا در هنگام بازگشت سالم و دست نخورده باشد و در همان بسته‌بندی ارسالی بازگشت شود.

     کالا در هنگام بازگشت باید شامل کلیه لوازم، ملزومات، قطعات و هدایای همراه (در صورت وجود) باشد.

مراحل بازگشت کالا

  • ارسال پیام بازگشت کالا به کالا ولت
  • ارسال کالا به کالا ولت
  • دریافت کالای تعویض شده و یا وجه کالا از کالا ولت
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی Cookie میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.