کلید مینیاتوری سه پل هیوندای

170٬000 ‎تومان

کلید مینیاتوری که با نام فیوز مینیاتوری نیز شناخته می شود، نوعی کلید حفاظتی در برابر اتصال کوتاه و اضافه جریان می باشد. سری سه پل هیوندای آن دارای رنج جریان 2 تا 63 آمپر و قدرت قطع 6 کیلو آمپر می‌باشد. این سری از محصولات هیوندای در تیپهای‌ B و C، برای کاربرد مصارف روشنایی و موتوری عرضه می‌شوند.

جریان نامی را انتخاب کنید
منحنی کلید

لطفاً برای اطلاع از قیمت با شماره‌‌ 09124582215 تماس حاصل فرمایید یا در واتساپ به همین شماره پیام دهید.

بررسی ویژگی‌های فیوز مینیاتوری سه پل هیوندا

کلیدهای مینیاتوری بهترین راه‌حل برای حفاظت از تجهیزات الکتریکی در برابر اضافه‌ بار و جریان بیش‌ از حد نامی می‌باشند. این فیوزها بر اساس استاندارد IEC انگلیس با طراحی ظاهری منسجم و نصب آسان ساخته‌شده‌اند. سری سه پل هیوندای در محدوده دمایی 40- تا 70 درجه سانتی گراد قادر به کارکرد صحیح خواهند بود. ولتاژ نامی«Ue» که این فیوزها در شرایط عادی تحمل می‌کنند، 240 ولت و ولتاژ عایق«Ui» نیز برابر 500 ولت می‌باشد. حداکثر پيک ولتاژ لحظه‌ای كه فیوز بدون آسیب می‌تواند تحمل كند «Uimp» برابر 4 کیلو ولت است. عمر مکانیکی ( فیوز به‌صورت دستی قطع و وصل شود) 20000 دفعه و عمر الکتریکی (کلید حرارتی به دلیل اضافه‌بار یا اضافه جریان قطع شود) 10000 دفعه می‌باشد. حداکثر تعداد دفعات قطع و وصل در یک ساعت طبق کاتالوگ نباید از 120 بار تجاوز کند. قابلیت نصب روی ریل 35 میلی‌متری (ریل عمومی در برق صنعتی) از دیگر ویژگی‌های این فیوز مینیاتوری می‌باشد. قطر سیمی که می‌توان به ورودی و خروجی این کلید مینیاتوری وصل کرد، سیمی با قطر 16 میلی‌متر مربع می‌باشد. این سری با رنج جریانی 2 ،4 ،6 ،10 ،16 ،20 ،25 ،32 ،40 ،50 ،63 آمپر و با منحنی‌های قطع B و C عرضه گردیده است.

منحنی قطع فیوز چیست؟

این منحنی نمایانگر  حداکثر زمان، نسبت به جریانی است که به‌صورت لحظه‌ای متحمل شده و فیوز در برابر این جریان لحظه‌ای واکنشی نشان نمی‌دهد.

تیپ B:

کلیدهای مینیاتوری نوع B بیشتر در مصارف خانگی و روشنایی مورداستفاده قرار می‌گیرند. این نوع کلیدها قدرت قطع جریان اضافه‌بار 3 تا 5 برابر نامی را دارند که به کلیدهای تندکار معروف‌اند.

تیپ c:

کلیدهای مینیاتوری نوع c بیشتر در مصارف صنعتی و موتوری مورداستفاده قرار می‌گیرند. این نوع کلیدها قدرت قطع جریان اضافه‌بار 5 تا 10 برابر نامی را دارند که به کلیدهای کندکار معروف‌اند.

کشور سازنده
کره جنوبی
برند سازنده
هیوندای
گارانتی
12 ماه
تعداد پل
سه پل
قدرت قطع
6 کیلو آمپر
حفاظتها
اضافه بار و اتصال کوتاه
دیدگاهی نیست
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی Cookie میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.