لوازم روشنایی

فیلترهای فعال

سرپیچ آویز دو تکه با راکورد...
موجود
سرپیچ

سرپیچ آویز دو تکه با راکورد برنجی پارت الکتریک

13٬000 ‎تومان
سرپیچ آویز دو تکه با راکورد برنجی پارت الکتریک دارای ولتاژ نامی 250 ولت و قابلیت جریان دهی تا 10 آمپر می‌باشد. دارای نشان استاندارد ملی ایران و گواهی‌نامه استاندارد اروپا (CE) می‌باشد. جنس بدنه آن سرامیک و مدل سرپیچ آن E27 است و کیفیت بسیار مطلوب از دیگر ویژگی‌های آن به شمار می‌رود.
سرپیچ آویز دو تکه با راکورد...
موجود
سرپیچ

سرپیچ آویز دو تکه با راکورد پلاستیکی پارت الکتریک

10٬000 ‎تومان
سرپیچ آویز دو تکه با راکورد پلاستیکی پارت الکتریک دارای ولتاژ نامی 250 ولت و قابلیت جریان دهی تا 10 آمپر می‌باشد. دارای نشان استاندارد ملی ایران و گواهی‌نامه استاندارد اروپا (CE) می‌باشد. جنس بدنه آن سرامیک و مدل سرپیچ آن E27 است و کیفیت بسیار مطلوب از دیگر ویژگی‌های آن به شمار می‌رود.
سرپیچ آویز بزرگ با راکورد...
موجود
سرپیچ

سرپیچ آویز بزرگ با راکورد برنجی پارت الکتریک

22٬000 ‎تومان
سرپیچ آویزبزرگ با راکورد برنجی پارت الکتریک دارای ولتاژ نامی 250 ولت و قابلیت جریان دهی تا 16 آمپر می‌باشد. دارای نشان استاندارد ملی ایران و گواهی‌نامه استاندارد اروپا (CE) می‌باشد. جنس بدنه آن سرامیک و مدل سرپیچ آن E40 است و کیفیت بسیار مطلوب از دیگر ویژگی‌های آن به شمار می‌رود.
سرپیچ آویز بزرگ با راکورد...
موجود
سرپیچ

سرپیچ آویز بزرگ با راکورد پلاستیکی پارت الکتریک

20٬000 ‎تومان
سرپیچ آویزبزرگ با راکورد پلاستیکی پارت الکتریک دارای ولتاژ نامی 250 ولت و قابلیت جریان دهی تا 16 آمپر می‌باشد. دارای نشان استاندارد ملی ایران و گواهی‌نامه استاندارد اروپا (CE) می‌باشد. جنس بدنه آن سرامیک و مدل سرپیچ آن E40 است و کیفیت بسیار مطلوب از دیگر ویژگی‌های آن به شمار می‌رود.
سرپیچ تونلی پارت الکتریک سرپیچ تونلی پارت الکتریک 2
موجود
سرپیچ

سرپیچ تونلی پارت الکتریک

14٬000 ‎تومان
سرپیچ تونلی پارت الکتریک دارای ولتاژ نامی 250 ولت و قابلیت جریان دهی تا 10 آمپر می‌باشد. دارای نشان استاندارد ملی ایران و گواهی‌نامه استاندارد اروپا (CE) می‌باشد. جنس بدنه آن سرامیک و مدل سرپیچ آن E27 است و کیفیت بسیار مطلوب از دیگر ویژگی‌های آن به شمار می‌رود.
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی Cookie میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.